Porady eksperta
Reklama



 
Eurodental
Laureatem Kryształowego Tytana

2010, 2011 i 2012


Wielka Orkiestra
Świątecznej Pomocy 2013

Godność dla ratowania życia dzieci
i godnej opieki medycznej seniorów
Podziękowania dla CS EURODENTAL.


 
Vector Paro - Dürr Dental
System ten, wykorzystujący w swojej pracy energię ultradźwiękową, został stworzony przede wszystkim na potrzeby periodontologii – do niechirurgicznego leczenia stanów zapalnych przyzębia oraz do higienizacji jamy ustnej. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w systemie Vector jest specjalny pierścień przenoszący ruch ultradźwięków na końcówkę, która w efekcie porusza się równolegle do płaszczyzny zęba.



Implantcenter
To najnowocześniejszy na rynku system do zaawansowanej chirurgii ultradźwiękowej. To idealna kombinacja urządzenia dedykowanego do chirurgii stomatologicznej, implantologii i konwencjonalnego leczenia periodontologii, endodoncjii, czy profilaktyki jamy ustnej. Implantocenter to 3 urządzenia w jednym aparacie.



Scanora 3D
Tomograf komputerowy Scanora 3D to system obrazowania trójwymiarowego metodą CBCT. Urządzenie Scanora 3D należy do najnowszej generacji aparatów rentgenowskich przeznaczonych do obrazowania twarzoczaszki. W istocie są to dwa osobne urządzenia zawarte w jednej obudowie.



THE WAND Plus - czarodziejska różdżka
Ból i strach - oto powody, dla których tak wielu z nas niechętnie zgłasza się do stomatologa. Tymczasem nowoczesna stomatologia umożliwia przeprowadzenie leczenia w sposób komfortowy i bezbolesny. Nawet znieczulenie nie musi już kojarzyć się ze strzykawką i kilkugodzinnym odrętwieniem twarzy po zabiegu.



 
Mikroskop CARL ZEISS OPMI® pico Dental
Dzięki temu urządzeniu można wykonywać najbardziej skomplikowane, wymagające ogromnej precyzji zabiegi endodoncji i mikrochirurgii stomatologicznej. Producent - Firma Carl Zeiss, lider w optyce profesjonalnej, wykorzystuje w swoich mikroskopach najnowocześniejszy rodzaj soczewek zbudowanych ze szkła o różnej gęstości.

Zastosowanie takiego rozwiązania technicznego pozwala lekarzowi na przeprowadzanie zabiegów i operacji z największą dokładnością. Technologia optyczna firmy ZEISS wykorzystywana jest nie tylko w stomatologii. Z jej zdobyczy korzystali m. in. konstruktorzy sondy kosmicznej Mars Express oraz twórcy filmu „Władca Pierścieni”.

 
 
Reklama