Porady eksperta


Stomatologia estetyczna


Wielu z nas narzeka na kolor zębów. Nie są one tak białe, jak byśmy chcieli, a często pojawiają się na nich również przebarwienia. Wpływa na to wiele różnych czynników, spośród których najpopularniejszymi są: barwniki zawarte w spożywanych pokarmach i napojach, przebyte choroby, dym papierosowy, niektóre leki i nieubłagany upływ czasu. Bardzo ważnymi czynnikami prowadzącymi do przebarwień są również złej jakości materiały stomatologiczne, zastosowane w przeszłości lub nieprawidłowe leczenie kanałowe.

     

Współczesna stomatologia estetyczna, zapewnia wiele rozwiązań, dla tych, którzy nie są zadowoleni z koloru swoich zębów. Należy do nich między innymi: wybielanie zębów akceleratorem BEYOND POLUS, który jest zabiegiem jednorazowym. Polega on na nałożeniu specjalistycznego żelu na powierzchnię zęba, a następnie aktywowaniem go za pomocą światła akceleratora. W efekcie, pacjent może się cieszyć białymi i lśniącymi zębami.

Średni czas zabiegu to 45 minut, jednak może się on różnić w zależności od przypadku. Wybielanie zębów za pomocą akceleratora BEYOND™ jest całkowicie bezpieczne. Trwałość zabiegu uzależniona jest w głównej mierze od trybu życia pacjenta, ale efekt utrzymuje się średnio dwa lata.

 


 

 
Reklama