Sprawdź co na Tweeterze
e-MediRaty


Stomatologia estetyczna


Wielu z nas narzeka na kolor zębów. Nie są one tak białe, jak byśmy chcieli, a często pojawiają się na nich również przebarwienia. Wpływa na to wiele różnych czynników, spośród których najpopularniejszymi są: barwniki zawarte w spożywanych pokarmach i napojach, przebyte choroby, dym papierosowy, niektóre leki i nieubłagany upływ czasu. Bardzo ważnymi czynnikami prowadzącymi do przebarwień są również złej jakości materiały stomatologiczne, zastosowane w przeszłości lub nieprawidłowe leczenie kanałowe.

     

Współczesna stomatologia estetyczna, zapewnia wiele rozwiązań, dla tych, którzy nie są zadowoleni z koloru swoich zębów. Należy do nich między innymi: wybielanie zębów akceleratorem BEYOND POLUS, który jest zabiegiem jednorazowym. Polega on na nałożeniu specjalistycznego żelu na powierzchnię zęba, a następnie aktywowaniem go za pomocą światła akceleratora. W efekcie, pacjent może się cieszyć białymi i lśniącymi zębami.

Średni czas zabiegu to 45 minut, jednak może się on różnić w zależności od przypadku. Wybielanie zębów za pomocą akceleratora BEYOND™ jest całkowicie bezpieczne. Trwałość zabiegu uzależniona jest w głównej mierze od trybu życia pacjenta, ale efekt utrzymuje się średnio dwa lata.

 

Laserowe wybielanie zębów

Pacjentom naszego Centrum Stomatologicznego polecamy również laserowe wybielanie zębów. Zabieg polega na nałożeniu specjalnego preparatu, oraz aktywizacji zawartych w nim substancji wybielających za pomocą lasera. Pierwsze efekty widoczne są już po jednym zabiegu, co niewątpliwie jest jego dużym atutem. Zabieg ten zapewnia trwałe i doskonałe rezultaty, które utrzymują się nawet przez kilka lat.