Masz pytania? Chcesz umówić wizytę? Wypełnij formularz lub zadzwoń!

Nasze placówki

Numer kontaktowy dla wszystkich placówek: 22 540 56 00

×

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LUX MED sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach marketingowych.

×

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania od LUX MED sp. z o.o. ofert, informacji o towarach, usługach, promocjach oraz wydarzeniach organizowanych podmioty należące do Grupy LUX MED

×

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego numeru telefonu w celu otrzymywania od LUX MED sp. z o.o. ofert, informacji o towarach, usługach, promocjach oraz wydarzeniach organizowanych podmioty należące do Grupy LUX MED.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-676) przy ul. Postępu 21C, który przetwarza dane w celu umożliwienia kontaktu i umówienia wizyty. W zależności od dobrowolnie udzielonej zgody administrator może przetwarzać dane w celu określonym w treści klauzuli zgody. więcej >

×

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-676) przy ul. Postępu 21C, który przetwarza dane w celu umożliwienia kontaktu i umówienia wizyty. W zależności od dobrowolnie udzielonej zgody administrator może przetwarzać dane w celu określonym w treści klauzuli zgody. Za cel marketingowy administratora uważa się w szczególności wykonywanie przy użyciu danych statystyk, analiz, ocen efektywności prowadzonych przez Grupę LUX MED kampanii reklamowych i promocyjnych, działania związane z jakością obsługi klienta (ankiety satysfakcji klienta). Dane są nam udostępniane na zasadzie dobrowolności. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.