Kadra

Nasi lekarze

Gadomska Martyna

Gadomska Martyna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci. Prowadzi  leczenie specjalistyczne endodontyczne. Na co dzień w klinice pomaga pacjentom również z problemami chirurgicznymi – przeprowadza ekstrakcje zębów.

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Na pierwszym miejscu stawia kontakt z pacjentem oraz kompleksowe podejście do jego problemów. Do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom profesjonalną opiekę.
Stomatologia jest jej pasją, a zadowolenie pacjentów z dobrze wykonanego leczenia jest celem do którego dąży

Prywatnie jest pasjonatką podróży, dobrej muzyki i książki.

Jastrzębska Paulina

Jastrzębska Paulina

lekarz stomatolog

Bezbolesne leczenie to jej zdecydowany atut. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Na co dzień zapewnia pacjentom profesjonalne leczenie dbając ściśle o jak najlepszy końcowy efekt estetyczny.

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje  zarówno w dziedzinie stomatologii zachowawczej jak również protetyce i chirurgii. Uczestniczy  w kursach i szkoleniach. Jest słuchaczką licznych konferencji naukowych. Stale podąża  za najnowszymi trendami mając na uwadze zapewnienie pacjentom najlepszych rozwiązań.

Klempka Justyna

Klempka Justyna

Specjalizuje się w chirurgii, protetyce i stomatologii zachowawczej.

Na co dzień w klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, protetyką, jak również wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyła w 2011 roku, na II Wydziale Lekarskim z Odziałem Stomatologicznym na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Ukończyła specjalistyczne kursy endodontyczne, a wiedza, jaką zdobyła, pozwala jej na wdrożenie do codziennej praktyki najnowszych technik i trendów. Uczestniczyła w sympozjach związanych z implantologią oraz nowoczesnymi odbudowami protetycznymi. Brała udział w szkoleniu DSD – jak naturalnie odbudować uśmiech zgodnie z oczekiwaniami pacjenta.

Jej hobby to motoryzacja, narciarstwo, teatr, literatura oraz chirurgia w stomatologii.

Kowalska Agnieszka Dorota

Kowalska Agnieszka Dorota

lekarz stomatolog

Od 26 lat specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. W implantologii może się poszczycić 17 letnim doświadczeniem. 30 letnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i protetyce.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Dyplom lekarza dentysty zdobyła w 1987 r.

dr n. med. Kowalski Piotr

dr n. med. Kowalski Piotr

lekarz stomatolog, ortodonta

Skuteczny w leczeniu ortodontycznym aparatami stałymi zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Posiada ponad 20 lat praktyki zawodowej.
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

Swoją wiedzę i  doświadczenie zawodowe, jak również umiejętność kompleksowego spojrzenie na pacjenta ortodontycznego zdobył, współpracując ze znanymi postaciami ze świata ortodoncji – prof. Milanem Kaminkiem i dr Marią Štefkovą. Pracę doktorską z ortodoncji obronił w Czechach na Uniwersytecie Palackého w Ołomuńcu. Promotorem pracy był prof. Milan Kaminek. Od 1992 r. związany zawodowo z kliniką  Eurodental.

Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów, zjazdów i kongresów poświęconych ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Czeskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie lubi dobrą książkę i muzykę; pasjonat narciarstwa i fotografowania.

Kuczyński Wojciech

Kuczyński Wojciech

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce oraz chirurgii stomatologicznej w tym implantologii.
W klinice zajmuje się wszystkimi powyższymi dziedzinami. Skutecznie pomaga pacjentom, zapewniając kompleksowe leczenie.

Stomatologię na Akademii Medycznej w Warszawie ukończył w 2002 r. Staż zawodowy odbył w I Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Warszawie przy ul. Lindleya.

Kylosova Anastasiya

Kylosova Anastasiya

lekarz stomatolog

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Praktyk od 12 lat.
Potrafi w wyjątkowy sposób nawiązać kontakt z dziećmi i młodzieżą, zapewniając świetną atmosferę w czasie wizyty. Udziela fachowej pomocy z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz protetyki osobom ze złożonymi problemami stomatologicznymi. Zapewnia pacjentom kompleksowa opiekę.

Wykształcenie zdobyła  studiując na Akademii Medycznej w Rosji. Tam też zdobyła specjalistyczne przeszkolenie w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Miała okazję zdobyć doświadczenie pracując w licznych klinikach w Moskwie. Od 2014 r. związana z Eurodental. Stale podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Lewandowska-Kajdy Anna

Lewandowska-Kajdy Anna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i protetyce.

Wykształcenie zdobyła na Akademii Medycznej w Łodzi.
Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, m.in. szkoleniach kilkustopniowych z endodoncji u profesor Renaty Górskiej, z chorób przyzębia u profesora Eugeniusz Śpiechowicza, z protez całkowitych.

Celem Jej pracy jest wykonywanie funkcjonalnych i estetycznych protez całkowitych.

Maruszyńska Joanna

Maruszyńska Joanna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu chirurgiczno – implantologicznym. Dodatkowo w codziennej praktyce zajmuje się stomatologią estetyczną, periodontologią i protetyką. Wykonuje zabiegi w sedacji jak również, ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów  chirurgiczno – implantologicznych w znieczuleniu ogólnym (narkozie).

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Lekarz stomatolog z dużym oświadczeniem zawodowym, popartym wieloletnia praktyka i obytymi licznymi kursami.

Była jednym z lekarzy przygotowujących stomatologicznie pacjentki do programów ,,Chcę być piękna” oraz ,,Fabryka urody”.

Mikulski Sebastian

Mikulski Sebastian

lekarz stomatolog

W swojej codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, chirurgią stomatologiczną i protetyką. Posiada duże doświadczenie w leczeniu dzieci i młodzieży.

Tytuł lekarza dentysty zdobył w 2011 roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Nieustannie dąży do rozwoju swoich umiejętności. Podnosi kwalifikacje wzbogacając tym samym doświadczenie zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.
Stawia szczególny nacisk na prawidłową diagnostykę – przede wszystkim przy wsparciu radiowiziografii cyfrowej.  Optymalne zaplanowane leczenie minimalizuje liczbę niezbędnych wizyt pacjenta w gabinecie oraz precyzję wykonywanych zabiegów.

Mróz Marcin

Mróz Marcin

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów chirurgiczno – implantologicznych. Praktyk od ponad 10 lat.
Pacjenci pod jego opieką mogą liczyć zarówno na kompleksowe leczenie zachowawcze jak i prowadzenie prac protetycznych i estetycznych odbudów. Umiejętności praktyczne pozwalają łączyć dziedziny stomatologii a pacjentom zapewnić indywidualne podejście i kompleksowe leczenie. Tytuł lekarza dentysty uzyskał na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Z kliniką związany od 10 lat. Czynnym udziałem w szkoleniach i kongresach podnosi swoje kwalifikacje, rozwija umiejętności praktyczne. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. Stomatologia to jego pasja.

Parzeniecka Anna

Parzeniecka Anna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Na co dzień pomaga pacjentom w problemach związanych z chorobami przyzębia ( periodontologia). Wykonuje zabiegi chirurgiczne jak również odbudowy protetyczne.

Dyplom lekarza dentysty Akademii Medycznej w Warszawie uzyskała w 1980 r. Lekarz dentysta
z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Z naszym Centrum Stomatologicznym związana
od 1991 r. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Petruszka Olga

Petruszka Olga

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii oraz protetyce. W EURODENTAL przeprowadza zabiegi chirurgiczno – implantologiczne oraz skomplikowne rekonstrukcje kości wyrostków zębodołowych w sedacji.

W 2003 roku ukończyła wydział stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staże i praktyki odbyła w klinice DRRUSS w Toronto w Kanadzie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w implantologii, chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Z Centrum Stomatologicznym EURODENTAL związana jest od 2004 roku, gdzie od początku praktyki specjalizowała się w minimalnie inwazyjnych technikach operacyjnych, mikrochirurgii i pracy w powiększeniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach na całym świecie, ucząc się od największych autorytetów w tej dziedzinie jak Marcus Huerzeler, Jonas Wachtel czy Giovanni Zucchelli.

Jest międzynarodowym wykładowcą w dziedzinie implantologii. Specjalizuje się w implantologii natychmiastowej. W 2018 rozpoczęła studia doktoranckie na Uniwersytecie w Luksemburgu w dziedzinie cyfrowych technik w Implantologii i Periodontologii. Członek prestiżowych organizacji International Team for Implantology ITI oraz Women in Implantology WIN.

Płynnie mówi w języku angielskim.

Prywatnie jej hobby to nurkowanie techniczne i żeglarstwo.

Piaskowska Monika

Piaskowska Monika

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym z endodoncją. W klinice oferuje również swoim pacjentom  zabiegi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.

Ukończyła Akademie Medyczną W Poznaniu, na której w 1997 r. zdobyła dyplom z wyróżnieniem. Od tego czasu pracuje jako stomatolog wciąż podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności na kursach i warsztatach.

Podczas zabiegów zapewnia pacjentom nie tylko najwyższy poziom usług, ale także komfort psychiczny. Przykłada wagę do staranności, poświęca czas na poznanie potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Zawsze w sposób przystępny wyjaśnia zawiłości dotyczące zabiegów.
Jej zdaniem : Sukces leczenia to wynik wspólnej współpracy z pacjentem.

Poturnicka Magdalena

Poturnicka Magdalena

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, chirurgicznym oraz protetycznym. W klinice w codziennej pracy chętnie współpracuje z młodzieżą.

Ukończyła Jagielloński Uniwersytet Medyczny w Krakowie. W zawodzie pracuje od 2013 r. Od kilku lat związana z kliniką Eurodental.
Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w renomowanych kursach stomatologicznych pod okiem najlepszych specjalistów.

Interesuje się chirurgią i implantologią, a prywatnie w wolnych chwilach gra na pianinie i jeździ konno.

Radziejewski Zbigniew

Radziejewski Zbigniew

lekarz stomatolog

Specjalizuję się w chirurgii i implantologii. W gabinecie zajmuje się chirurgią, implantologią oraz protetyką.

30 czerwca 1997 ukończył Akademie Medyczną w Warszawie. Uczestniczy w szkoleniach, kursach i kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu implantologii, protetyki, CAD/CAM, periodontologii. Uczestniczył w licznych szkoleniach, wykładach, live-surgery prowadzonych przez takie osobistości jak Dr. Sascha Jovanovic (UCLA, Los Angeles), Göran Widmark (Uniwersytet w Göteborgu).

Prywatnie amator sportów wodnych i zimowych. Chętnie spędza czas wspinając się po górach.

Sicińska Agnieszka

Sicińska Agnieszka

lekarz dentysta, specjalizacja I˚ stomatologii ogólnej

Specjalizuje się w zabiegach implantologicznych. W ciągu 25 lat wszczepiła ponad 5000 implantów. W klinice zajmuje się głownie implantologią. Jest absolwentką Wydziału Stomatologii  Akademii Medycznej w Warszawie. Praktyki odbywała w Niemczech, w Duisburgu.

Swoje pierwsze zabiegi przeprowadzała wraz z doktorem Goranem Widmarkiem i doktorem Saschą Jovanoviczem. Protetyki na implantach uczyła się od doktora Bernta Andersona. Są to niekwestionowani specjaliści światowej sławy.

Występowała jako ekspert  d/s stomatologii w programach „Chcę być piękna” i  „Fabryka Urody”.

Udziela konsultacji w języku angielskim i niemieckim. Dwukrotnie znalazła się na liście Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce.

Swacha Maria

Swacha Maria

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu chirurgiczno-implantologicznym oraz protetyce. Osiąga bardzo dobre efekty w leczeniu łączącym stomatologię zachowawczą z estetyczną.

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie w 1996 roku.

Pracowała w Wielkiej Brytanii, a potem w Danii. Swoje doświadczenie i umiejętności mogła rozwijać, współpracując przez wiele lat z renomowaną kliniką w samym sercu Kopenhagi. Z Centrum Stomatologicznym Eurodental związana od 1999 roku.

Uczestniczka licznych kursów oraz kongresów implantologicznych.

Jej priorytetem jest zapewnienie pacjentom usług najwyższej jakości zgodnych z obowiązującymi standardami. Uważnie słucha i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, otaczając go opieką stomatologiczną.

Prywatnie miłośniczka gór.

Walaszczyk Marcin

Walaszczyk Marcin

lekarz stomatolog, lekarz medycyny

Zakres jego specjalizacji obejmuje oprócz podstawowych usług stomatologicznych, zabiegi implantologiczno – chirurgiczne i protetyczne.
W zawodzie lekarza dentysty pracuje od 2003r. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.
Swoje wykształcenie i umiejętności aktualizuje poprzez regularne uczestnictwo w konferencjach i sympozjach organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą oraz specjalizacyjne kursy doskonalące warsztat pracy jako dentysty.

W codziennej pracy zawsze kieruje się dobrem i zadowoleniem pacjenta. Osiąga je kładąc szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług. Pomimo ponad dekady spędzonej w zawodzie, stara się do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie i każdy problem dentystyczny rozwiązywać z najwyższą starannością. Skuteczność w działaniu potwierdzona satysfakcją pacjenta, jest celem jego  działalności jako  dentysty.

Wieczorek Agnieszka

Wieczorek Agnieszka

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz ortodoncji dzieci i dorosłych. Zajmuje się również stomatologią zachowawczą z endodoncją, z powodzeniem lecząc dzieci i dorosłych.

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła od ukończenia Akademii Medycznej w Białymstoku, w roku 1996. Od 20 lat związana z kliniką EURODENTAL, gdzie uczestniczyła w szkoleniach takich sław stomatologii jak dr Sascha Jovanovic, dr Bernt Anderson, dr Goran Widmark, profesor Milan Kaminek, dr Maria Stefkowa.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego uczestniczyła w licznych zjazdach i szkoleniach w dziedzinie ortodoncji w Polsce i za granicą.

Wieczorek Jacek

Wieczorek Jacek

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w implantologii. Na co dzień wykonuje zabiegi łączące chirurgię stomatologiczną z implantologią.

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom uzyskał w 1996 roku. W 1999 roku z sukcesem umieścił pierwszy implant. Od tamtego czasu swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia na licznych szkoleniach w Polsce, Niemczech czy w Szwajcarii.

Jak sam mówi: Chcę dawać pacjentom maksymalne poczucie bezpieczeństwa poparte doświadczeniem i najnowszą wiedzą. Od wczesnych lat wiedział, że chce być stomatologiem. Choć pierwotnie kierował się w kierunku protetyki, tym co sprawia mu najwięcej radości i dostarcza nowych wyzwań jest chirurgia i implantologia.