Kadra

Nasi lekarze

Gadomska Martyna

Gadomska Martyna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci. Prowadzi  leczenie specjalistyczne endodontyczne. Na co dzień w klinice pomaga pacjentom również z problemami chirurgicznymi – przeprowadza ekstrakcje zębów.

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Na pierwszym miejscu stawia kontakt z pacjentem oraz kompleksowe podejście do jego problemów. Do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom profesjonalną opiekę.
Stomatologia jest jej pasją, a zadowolenie pacjentów z dobrze wykonanego leczenia jest celem do którego dąży

Prywatnie jest pasjonatką podróży, dobrej muzyki i książki.

Jastrzębska Paulina

Jastrzębska Paulina

lekarz stomatolog

Bezbolesne leczenie to jej zdecydowany atut. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Na co dzień zapewnia pacjentom profesjonalne leczenie dbając ściśle o jak najlepszy końcowy efekt estetyczny.

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje  zarówno w dziedzinie stomatologii zachowawczej jak również protetyce i chirurgii. Uczestniczy  w kursach i szkoleniach. Jest słuchaczką licznych konferencji naukowych. Stale podąża  za najnowszymi trendami mając na uwadze zapewnienie pacjentom najlepszych rozwiązań.

Klempka Justyna

Klempka Justyna

Specjalizuje się w chirurgii, protetyce i stomatologii zachowawczej.

Na co dzień w klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, protetyką, jak również wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyła w 2011 roku, na II Wydziale Lekarskim z Odziałem Stomatologicznym na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Ukończyła specjalistyczne kursy endodontyczne, a wiedza, jaką zdobyła, pozwala jej na wdrożenie do codziennej praktyki najnowszych technik i trendów. Uczestniczyła w sympozjach związanych z implantologią oraz nowoczesnymi odbudowami protetycznymi. Brała udział w szkoleniu DSD – jak naturalnie odbudować uśmiech zgodnie z oczekiwaniami pacjenta.

Jej hobby to motoryzacja, narciarstwo, teatr, literatura oraz chirurgia w stomatologii.

Kowalska Agnieszka Dorota

Kowalska Agnieszka Dorota

lekarz stomatolog

Od 26 lat specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. W implantologii może się poszczycić 17 letnim doświadczeniem. 30 letnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i protetyce.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Dyplom lekarza dentysty zdobyła w 1987 r.

dr n. med. Kowalski Piotr

dr n. med. Kowalski Piotr

lekarz stomatolog, ortodonta

Skuteczny w leczeniu ortodontycznym aparatami stałymi zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Posiada ponad 20 lat praktyki zawodowej.
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

Swoją wiedzę i  doświadczenie zawodowe, jak również umiejętność kompleksowego spojrzenie na pacjenta ortodontycznego zdobył, współpracując ze znanymi postaciami ze świata ortodoncji – prof. Milanem Kaminkiem i dr Marią Štefkovą. Pracę doktorską z ortodoncji obronił w Czechach na Uniwersytecie Palackého w Ołomuńcu. Promotorem pracy był prof. Milan Kaminek. Od 1992 r. związany zawodowo z kliniką  Eurodental.

Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów, zjazdów i kongresów poświęconych ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Czeskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie lubi dobrą książkę i muzykę; pasjonat narciarstwa i fotografowania.

Kuczyński Wojciech

Kuczyński Wojciech

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce oraz chirurgii stomatologicznej w tym implantologii.
W klinice zajmuje się wszystkimi powyższymi dziedzinami. Skutecznie pomaga pacjentom, zapewniając kompleksowe leczenie.

Stomatologię na Akademii Medycznej w Warszawie ukończył w 2002 r. Staż zawodowy odbył w I Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Warszawie przy ul. Lindleya.

Kylosova Anastasiya

Kylosova Anastasiya

lekarz stomatolog

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Praktyk od 12 lat.
Potrafi w wyjątkowy sposób nawiązać kontakt z dziećmi i młodzieżą, zapewniając świetną atmosferę w czasie wizyty. Udziela fachowej pomocy z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz protetyki osobom ze złożonymi problemami stomatologicznymi. Zapewnia pacjentom kompleksowa opiekę.

Wykształcenie zdobyła  studiując na Akademii Medycznej w Rosji. Tam też zdobyła specjalistyczne przeszkolenie w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Miała okazję zdobyć doświadczenie pracując w licznych klinikach w Moskwie. Od 2014 r. związana z Eurodental. Stale podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Lewandowska-Kajdy Anna

Lewandowska-Kajdy Anna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i protetyce.

Wykształcenie zdobyła na Akademii Medycznej w Łodzi.
Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, m.in. szkoleniach kilkustopniowych z endodoncji u profesor Renaty Górskiej, z chorób przyzębia u profesora Eugeniusz Śpiechowicza, z protez całkowitych.

Celem Jej pracy jest wykonywanie funkcjonalnych i estetycznych protez całkowitych.

Maruszyńska Joanna

Maruszyńska Joanna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu chirurgiczno – implantologicznym. Dodatkowo w codziennej praktyce zajmuje się stomatologią estetyczną, periodontologią i protetyką. Wykonuje zabiegi w sedacji jak również, ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów  chirurgiczno – implantologicznych w znieczuleniu ogólnym (narkozie).

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Lekarz stomatolog z dużym oświadczeniem zawodowym, popartym wieloletnia praktyka i obytymi licznymi kursami.

Była jednym z lekarzy przygotowujących stomatologicznie pacjentki do programów ,,Chcę być piękna” oraz ,,Fabryka urody”.

Mikulski Sebastian

Mikulski Sebastian

lekarz stomatolog

W swojej codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, chirurgią stomatologiczną i protetyką. Posiada duże doświadczenie w leczeniu dzieci i młodzieży.

Tytuł lekarza dentysty zdobył w 2011 roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Nieustannie dąży do rozwoju swoich umiejętności. Podnosi kwalifikacje wzbogacając tym samym doświadczenie zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.
Stawia szczególny nacisk na prawidłową diagnostykę – przede wszystkim przy wsparciu radiowiziografii cyfrowej.  Optymalne zaplanowane leczenie minimalizuje liczbę niezbędnych wizyt pacjenta w gabinecie oraz precyzję wykonywanych zabiegów.

Mróz Marcin

Mróz Marcin

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów chirurgiczno – implantologicznych. Praktyk od ponad 10 lat.
Pacjenci pod jego opieką mogą liczyć zarówno na kompleksowe leczenie zachowawcze jak i prowadzenie prac protetycznych i estetycznych odbudów. Umiejętności praktyczne pozwalają łączyć dziedziny stomatologii a pacjentom zapewnić indywidualne podejście i kompleksowe leczenie. Tytuł lekarza dentysty uzyskał na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Z kliniką związany od 10 lat. Czynnym udziałem w szkoleniach i kongresach podnosi swoje kwalifikacje, rozwija umiejętności praktyczne. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. Stomatologia to jego pasja.

Parzeniecka Anna

Parzeniecka Anna

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją. Na co dzień pomaga pacjentom w problemach związanych z chorobami przyzębia ( periodontologia). Wykonuje zabiegi chirurgiczne jak również odbudowy protetyczne.

Dyplom lekarza dentysty Akademii Medycznej w Warszawie uzyskała w 1980 r. Lekarz dentysta
z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Z naszym Centrum Stomatologicznym związana
od 1991 r. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Petruszka Olga

Petruszka Olga

lekarz stomatolog, specjalista Periodontologii i Implantologii

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii oraz protetyce. W EURODENTAL przeprowadza zabiegi chirurgiczno – implantologiczne oraz skomplikowne rekonstrukcje kości wyrostków zębodołowych w sedacji.

W 2003 roku ukończyła wydział stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staże i praktyki odbyła w klinice DRRUSS w Toronto w Kanadzie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w implantologii, chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Z Centrum Stomatologicznym EURODENTAL związana jest od 2004 roku, gdzie od początku praktyki specjalizowała się w minimalnie inwazyjnych technikach operacyjnych, mikrochirurgii i pracy w powiększeniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach na całym świecie, ucząc się od największych autorytetów w tej dziedzinie jak Marcus Huerzeler, Jonas Wachtel czy Giovanni Zucchelli.

Jest międzynarodowym wykładowcą w dziedzinie implantologii. Specjalizuje się w implantologii natychmiastowej. W 2018 rozpoczęła studia doktoranckie na Uniwersytecie w Luksemburgu w dziedzinie cyfrowych technik w Implantologii i Periodontologii. Członek prestiżowych organizacji International Team for Implantology ITI oraz Women in Implantology WIN.

Płynnie mówi w języku angielskim.

Prywatnie jej hobby to nurkowanie techniczne i żeglarstwo.

Piaskowska Monika

Piaskowska Monika

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym z endodoncją. W klinice oferuje również swoim pacjentom  zabiegi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.

Ukończyła Akademie Medyczną W Poznaniu, na której w 1997 r. zdobyła dyplom z wyróżnieniem. Od tego czasu pracuje jako stomatolog wciąż podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności na kursach i warsztatach.

Podczas zabiegów zapewnia pacjentom nie tylko najwyższy poziom usług, ale także komfort psychiczny. Przykłada wagę do staranności, poświęca czas na poznanie potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Zawsze w sposób przystępny wyjaśnia zawiłości dotyczące zabiegów.
Jej zdaniem : Sukces leczenia to wynik wspólnej współpracy z pacjentem.

Poturnicka Magdalena

Poturnicka Magdalena

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, chirurgicznym oraz protetycznym. W klinice w codziennej pracy chętnie współpracuje z młodzieżą.

Ukończyła Jagielloński Uniwersytet Medyczny w Krakowie. W zawodzie pracuje od 2013 r. Od kilku lat związana z kliniką Eurodental.
Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w renomowanych kursach stomatologicznych pod okiem najlepszych specjalistów.

Interesuje się chirurgią i implantologią, a prywatnie w wolnych chwilach gra na pianinie i jeździ konno.

Radziejewski Zbigniew

Radziejewski Zbigniew

lekarz stomatolog

Specjalizuję się w chirurgii i implantologii. W gabinecie zajmuje się chirurgią, implantologią oraz protetyką.

30 czerwca 1997 ukończył Akademie Medyczną w Warszawie. Uczestniczy w szkoleniach, kursach i kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu implantologii, protetyki, CAD/CAM, periodontologii. Uczestniczył w licznych szkoleniach, wykładach, live-surgery prowadzonych przez takie osobistości jak Dr. Sascha Jovanovic (UCLA, Los Angeles), Göran Widmark (Uniwersytet w Göteborgu).

Prywatnie amator sportów wodnych i zimowych. Chętnie spędza czas wspinając się po górach.

Sicińska Agnieszka

Sicińska Agnieszka

lekarz dentysta, specjalizacja I˚ stomatologii ogólnej

Lekarz specjalizujący się w implantologii, protetyce i chirurgii stomatologicznej. W klinice Eurodental z powodzeniem przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej jamy ustnej, różnego rodzaju odbudowy kości oraz zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej jamy ustnej.

Wykonuje różnorodne zabiegi implantologiczne. Znakomicie sprawdza się, w sytuacjach kiedy potrzebna jest natychmiastowa implantacja w tak zwanej strefie estetycznej. Ma umiejętności pozwalające na przeprowadzenie wyrafinowanych zabiegów w obszarze uśmiechu jak i w odcinkach bocznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w odbudowie pełnych łuków zębowych z zastosowaniem natychmiastowych mostów na implantach w różnych technikach.

A dental surgeon specializing in dental implantology, prosthodontics and dental surgery.

  • Successfully completes procedures such as surgical oral cavity reconstruction, various types of oral bone reconstruction as well as oral esthetic surgery in Eurodental dental clinics.
  • Performs various types of implantology procedures and is excellent at placing immediate dental implants in estheticically critical areas.
  • Has skills allowing for sophisticated procedures in the smile area as well as side areas.
  • Has many years of experience in using multiple methods of building full dental arches implementing immediate bridges on implants.
  • Successfully completes all-on-4 dental procedures.
  • Works using cutting-edge technology, improves her qualifications continuously by attending congresses, seminars, training sessions and courses.

After completing her university degree in dentistry, she interned in a few clinics in Duisburg, Germany. Since the 90’s she is closely related to Eurodental dental clinics. She started her implantology career in 1992. Among other places, she has participated in sophisticated dentistry courses in Holland, USA and Sweden.
She has participated in implementing modern dental technology and teaching new generations of dental surgeons.

She is comfortable speaking English and is able to provide consultations in German.

Swacha Maria

Swacha Maria

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w leczeniu chirurgiczno-implantologicznym oraz protetyce. Osiąga bardzo dobre efekty w leczeniu łączącym stomatologię zachowawczą z estetyczną.

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie w 1996 roku.

Pracowała w Wielkiej Brytanii, a potem w Danii. Swoje doświadczenie i umiejętności mogła rozwijać, współpracując przez wiele lat z renomowaną kliniką w samym sercu Kopenhagi. Z Centrum Stomatologicznym Eurodental związana od 1999 roku.

Uczestniczka licznych kursów oraz kongresów implantologicznych.

Jej priorytetem jest zapewnienie pacjentom usług najwyższej jakości zgodnych z obowiązującymi standardami. Uważnie słucha i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, otaczając go opieką stomatologiczną.

Prywatnie miłośniczka gór.

Walaszczyk Marcin

Walaszczyk Marcin

lekarz stomatolog, lekarz medycyny

Zakres jego specjalizacji obejmuje oprócz podstawowych usług stomatologicznych, zabiegi implantologiczno – chirurgiczne i protetyczne.
W zawodzie lekarza dentysty pracuje od 2003r. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.
Swoje wykształcenie i umiejętności aktualizuje poprzez regularne uczestnictwo w konferencjach i sympozjach organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą oraz specjalizacyjne kursy doskonalące warsztat pracy jako dentysty.

W codziennej pracy zawsze kieruje się dobrem i zadowoleniem pacjenta. Osiąga je kładąc szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług. Pomimo ponad dekady spędzonej w zawodzie, stara się do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie i każdy problem dentystyczny rozwiązywać z najwyższą starannością. Skuteczność w działaniu potwierdzona satysfakcją pacjenta, jest celem jego  działalności jako  dentysty.

Wieczorek Agnieszka

Wieczorek Agnieszka

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz ortodoncji dzieci i dorosłych. Zajmuje się również stomatologią zachowawczą z endodoncją, z powodzeniem lecząc dzieci i dorosłych.

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła od ukończenia Akademii Medycznej w Białymstoku, w roku 1996. Od 20 lat związana z kliniką EURODENTAL, gdzie uczestniczyła w szkoleniach takich sław stomatologii jak dr Sascha Jovanovic, dr Bernt Anderson, dr Goran Widmark, profesor Milan Kaminek, dr Maria Stefkowa.

Jako członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego uczestniczyła w licznych zjazdach i szkoleniach w dziedzinie ortodoncji w Polsce i za granicą.

Wieczorek Jacek

Wieczorek Jacek

lekarz stomatolog

Specjalizuje się w implantologii. Na co dzień wykonuje zabiegi łączące chirurgię stomatologiczną z implantologią.

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom uzyskał w 1996 roku. W 1999 roku z sukcesem umieścił pierwszy implant. Od tamtego czasu swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia na licznych szkoleniach w Polsce, Niemczech czy w Szwajcarii.

Jak sam mówi: Chcę dawać pacjentom maksymalne poczucie bezpieczeństwa poparte doświadczeniem i najnowszą wiedzą. Od wczesnych lat wiedział, że chce być stomatologiem. Choć pierwotnie kierował się w kierunku protetyki, tym co sprawia mu najwięcej radości i dostarcza nowych wyzwań jest chirurgia i implantologia.